Yazılım Gelişim Süreci

Twopulse'da biz hem müşterimiz hem de ekibimiz için doğal olarak daha basit olan çizgisel gelişim süreçlerine inanıyoruz:

  1. 1- İhtiyaçların toplanması

Size verdiğimiz teklife onay verdiğinizde ekibimiz sizin için çalışmaya başlar ve şirketinizin/sizin ihtiyaçlarınızı araştırmaya başlar. Tasarım ekibimiz sizin ekibiniz ile birlikte çalışarak tasarım anlamında neye ihtiyacınız olduğunu belirler, geliştirme ekibimiz de ne tür bir teknolojiye ihtiyacınız olduğunu belirler. Bu görüşmeler proje objektiflerinin belirlenmesinde ortak bir noktada buluşmamızı sağlayacaktır.

  1. 2 - İlk tasarım şablonu

Bütün ihtiyaçlar tasarım ekibimiz tarafından belirlendikten sonra, ekibimiz sizin için ilk deneme tasarımı yaparlar, ihtiyaca göre bu alternatifli olabilir. Bu tasarım size gösterilir ve yorumlarınız/istekleriniz alınır.

  1. 3 - Düzenlemeler

Sizden gelen istekler sonucunda gerekli düzenlemeler yapılır ve ilk tasarım denemesinin son hali ortaya çıkar. Her düzenleme, tasarımın daha iyi olması yolunda atılan bir adımdır. Başarılı geçen her revizyon tasarıma son halini vermede atılan büyük bir adımdır.

  1. 4 - Yeniden yapılandırma ve onay

Tasarımın final versiyonu, başarılı geliştirmelerin sonucu olarak ortaya çıkar. Müşterinin sitede yer almasını istediği her görsel ve yazımsal her materyal siteye eklenir ve proje tamamlanır.

  1. 5 - Teslimat

Bütün grafik ve resimler final versiyona yerleştirildikten ve müşteri onayı alındıktan sonra son kez müşteri onayına sunulur. Daha sonra müşterinin ya da bizim verdiğimiz hosting hizmetine yüklenir. Artık müşterimizin sitesi hizmete açılmıştır.